Kontakt oss

Vi vil gjerne ha tilbakemelding fra deg om du lurer på noe ved festivalen.

Kontaktskjema

Vi vil gjerne høre fra deg. Fyll inn skjemaet under og vi vil ta kontakt snarest.

Eller du kan kontakte oss direkte:

Kontaktpersoner

 
 Arbeidssted Navn Rolle Epost Telefon
Flatanger Kari Imsgard Festivalsjef kari.imsgard@flatanger.kommune.no 47646170
Fosnes Kari Thorsen Festivalsjef kari.thorsen@fosnes.kommune.no 90405148
Namdalseid Lisbeth Lein Festivalsjef lisbeth.lein@namdalseid.kommune.no 97503912
Namsos Knut Storeide Festivalsjef knut.storeide@namsos.kommune.no 95462099
Overhalla Magne Heglum Festivalsjef magne.heglum@overhalla.kommune.no 93662075
Fylkeskommunen Irene Rosenblom Prosjektleder irene.rosenblom@ntfk.no 74 11 11 78 / 469 49 811
Fylkeskommunen Kristin Løseth Waade Musikkprodusent kristin-loseth.waade@ntfk.no 991 28 200 / 476 03 871
Fylkeskommunen Richard Susegg Kvarving Koordinator richard-susegg.kvarving@ntfk.no 917 27 571
Fylkeskommunen Jan Inge Yri Informasjon jan-inge.yri@ntfk.no 952 27 590