Kontakt oss

Vi vil gjerne ha tilbakemelding fra deg om du lurer på noe ved festivalen.

Kontaktskjema

Vi vil gjerne høre fra deg. Fyll inn skjemaet under og vi vil ta kontakt snarest.

Eller du kan kontakte oss direkte:

Kontaktpersoner

 
 Arbeidssted Navn Rolle Epost Telefon
Leka Tommy Furre Holmstrand Ansvarlig skole rektor@leka.kommune.no  902 06 660
Leka Venke Strat Thorsen Kveldsarrangement venke.thorsen@leka.kommune.no  902 06 660
Leka Bente Nordlund Kulturkontakt bente.nordlund@leka.kommune.no  416 85 393
Nærøy Øyvind Nordstrand  Festivalsjef oyvind.nordstrand@naroy.kommune.no
Vikna Aslaug Hestø Festivalsjef
Prosjektleder
Aslaug.Hesto@vikna.kommune.no 48249248
Fylkeskommunen Anders Skaugen  Prosjektansvarlig Anders.skaugen@ntfk.no  47 603 534
Fylkeskommunen Kristin Løseth Waade Musikkprodusent kristin-loseth.waade@ntfk.no 991 28 200 / 476 03 871
Fylkeskommunen Richard Susegg Kvarving Koordinator richard-susegg.kvarving@ntfk.no 917 27 571
Fylkeskommunen Jan Inge Yri Informasjon jan-inge.yri@ntfk.no 952 27 590